Minőségügyi mérnök

Manuvia Expert Recruitment HU Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Pest megyei partnerünk alumíniumból készült termékek gyártásával foglalkozik. A vállalat több, mint 20 éve van a piacon, fő profilja az alumíniumból készült öntvények nagynyomásos technológiával történő gyártása, illetve megmunkálása. Jelenleg angolul vagy németül beszélő Minőségügyi Mérnököt keresnek csapatukba.

A pozícióról
• Részvétel a fejlesztésekben, 8D javító és korrekciós intézkedésekben

• A selejt és utómunka csökkentése

• Elemzések és intézkedések hatékonyságának a nyomon követése

• Vevőkkel való kommunikáció és az ehhez szükséges dokumentumtáció készítése

• Belső és külső auditok előkészítése

Elvárások
• Felsőfokú műszak végzettség

• Kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás (szóban és írásban)

• Minőségügyi rendszer ismerete

• Excel, World, PowerPoint ismerete

Előny: Minőségügyi végzettség

• Gyakorlat APQP folyamatban, PPAP, FMEA és PCP készítésben

• IATF Auditori tapasztalat

• Több éves autóiparban, minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat

Amit Megbízónk kínál
• Versenyképes juttatási csomag

• Szakmai kiállítások és egyéb vevői látogatások

• Változatos feladatok, ösztönző munkakörnyezet

• Új projektek indításában való részvétel

• Céges busz

• Csapatépítők

• Stabil vállalati háttér

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!