Minőségügyi technikus – Prototípus bevizsgálás

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

ELVÁRÁSOK:
Középfokú műszaki végzettség
Termelési területen szerzett minőségbiztosítási tapasztalat
Műszaki rajz olvasási ismeret
Méréstechnikai és gépészeti ismeret
Optikai mérőgépek és mérőrendszerek területen szerzett tapasztalat
Pontosság, precizitás, megbízhatóság
Csapatmunkára való nyitottság
Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, Word)
Középfokú angol nyelvismeret

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
GOM és Keyence optikai mérőrendszer használata
ISO 8015 szabvány ismerete
CAD rendszerek alapszintű ismerete
Német nyelvismeret
B kategóriás vezetői engedély
Metrológiai ismeretek

FŐBB FELADATOK
Első minta vizsgálatok végrehajtása, minősítése és dokumentálása
Hagyományos és optikai / 3D mérőeszközökkel való mérés, kiértékelés
Projektek, új termék bevezetésének méréstechnikai támogatása
Nem megfelelősségek esetén beszállítói reklamációk indítása és nyomon-követése
Műszaki és reklamációs egyeztetések a beszállítókkal
Termékhibák esetén speciális, egyedi vizsgálatok és tesztek elvégzése
Szoros együttműködés a kutatás-fejlesztéssel és a gyártástámogató mérnökséggel
Mérőeszköz felügyelet és kalibrációs rendszer karbantartása

AMIT KÍNÁLUNK:
Szakmai fejlődési lehetőség
Modern munkakörnyezet
Nyelvi képzéseket (angol/német)
Medicover egészségbiztosítás
Cafeteria