Műanyagipari folyamatmérnök

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Új termék bevezetése, bemintázások kiértékelése
Szerszámátvétel (Európa és Ázsia területén)
Új szerszámok és anyagok bemintázása, beállítása
Robotrendszerek installálása, beállítása
Termelés és munkafolyamatok dokumentálása VDA 6.1, DIN ISO 9001, QS 9000 és IATF 16949 szerint
Robotkiszedő fejek tervezése és építése
Gyártásoptimalizálás
Szerszámcsere folyamat optimalizálása, SMED
Gyártási zavarok, hibák elhárítása, kiküszöbölése
Technikusok és gépbeállítók oktatása és képzése
Termékminőség felügyelete
Javaslatok előterjesztése az alkalmazott eljárások, módszerek optimalizálásával kapcsolatban

ELVÁRÁSOK:
Mérnöki végzettség – műanyag szakirány
Tárgyalóképes német és / vagy angol nyelvismeret (szóban és írásban egyaránt!)
Fröccsöntés területén szerzett több éves tapasztalat
Autóipari minőségügyi szabványok ismerete
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.