Műszaki anyagbeszerző (indirekt vegyes és műszaki anyagok)

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Van már tapasztalatod indirekt anyagok beszerzésében, egyedi szerződések megkötésében?

Szívesen beletanulnál a tenderezési eljárások lefolytatásába, esetleg már van némi tapasztalatod tendereztésben és behoznád a tudást a csapatba?

Szeretnél egy igazán stabil cégnél dolgozni, ahol a munka-magánélet egyensúly is adott?

Ha igen a válaszod, gyere hozzánk műszaki anyagbeszerző pozícióba, ahol akár heti 3-4 napot is home office-ban tölthetsz, szakmai tudásodat bővítheted és biztos, stabil pozícióban dolgozhatsz.

Főbb feladatok
– műszaki és labor fogyóeszközök, karbantartási és vegyes anyagok beszerzésének lebonyolítása
– az indirekt anyagbeszerzések előkészítése, igények összehangolása, tendereztetés, szállítók minősítése és kiválasztása, szerződéses feltételek tárgyalása, megtakarítások/hozzáadott értékek elérése, szerződéskötés, a teljesítés és a számlabeérkezés nyomon követése
– projekt beszerzői feladatok ellátása
– aktív együttműködés a belső ügyfelekkel, kapcsolattartás a belföldi szállítókkal
– egyéb beszerzés-releváns adminisztratív feladatok ellátása, nyilvántartások vezetése, riportok készítése

Elvárások
– kereskedelmi/gazdasági és/vagy műszaki középfokú vagy felsőfokú végzettség
– legalább 2-3 év releváns indirekt beszerzői tapasztalat
– egyedi szerződéskötésben szerzett munkatapasztalat, előny, ha tendereljárásokba is beleláttál
– jó kommunikációs-, tárgyalási készség
– szerződéskötés szabályainak ismerete
– MS Office alkalmazások (excel, word) készségszintű felhasználói ismerete
– nagyfokú önállóság, probléma megoldó képesség, proaktív attitűd
– precíz, pontos, gyors munkavégzés
– csapatmunkára való alkalmasság

Munkakör betöltése során előnyt jelent
– műszaki anyagismeret, műszaki anyagbeszerzési gyakorlat
– tenderek lefolytatásában való jártasság
– SAP MM modul ismerete felhasználói gyakorlattal

Amit kínálunk:
– Versenyképes kompenzációs csomag: cafeteria + 13. havi fizetés
– Évente 2 extra pihenőnap téli gyárleállásunk idején
– Hosszú távú karrierlehetőségek
– Stabil vállalati háttér
– Széleskörű egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők találhatóak: bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urológus)
– Saját konditermünk van (Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda)
– Vállalati üdülők (Csopak, Zamárdi, Füred)
– Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van
– Rugalmas munkarend (9:00 – 14:00-ig tartó törzsidővel), otthoni munkavégzés lehetősége (heti 3-4 nap home office)
– Céges nyelvi és készségfejlesztő tréningeken vehetsz részt

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.