Műszaki beszerző

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónk:
Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szervizét végzi. Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:
 Gépgyártáshoz szükséges alkatrészek, műszaki anyagok, berendezések beszerzése
 Műszaki rajzok értelmezése, műszaki egyeztetés a fejlesztési részleggel
 Alkatrészlisták feldolgozása a PDM rendszerből és beillesztése a központi beszerzési adatbázisba
 Árajánlatok bekérése, kiértékelése, árak nyomon követése, megrendelések elkészítése
 Ártárgyalások lefolytatása beszállítókkal, döntés előkészítéshez szükséges jelentések elkészítése
 Beszerzési költségek folyamatos optimalizálása
 A beszállítókhoz kapcsolódó ügyek teljes körű kezelése, a velük való folyamatos kapcsolattartás
 Minőségügyi problémák felmerülésekor reklamációk intézése
 Beszállítói auditok előkészítése
 Év végi leltárban való részvétel

ELŐNY:
 Műszaki végzettség
 Navision és/vagy SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
 CIM Database ismerete
 Egyedi gépgyártásban szerzett beszerzői tapasztalat
 Budakeszi közeli lakóhely
 „B” kategóriás jogosítvány

Elvárások:
 Minimum 2-3 év beszerzői tapasztalat ipari környezetben
 Műszaki rajz olvasási készség
 Vállalatirányítási rendszer ismerete
MS Office magas szintű ismerete (Excel)
 Részletekre kiterjedő figyelem és szervezőkészség
 Középfokú aktív angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez szükséges)
 Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
Nagyfokú önállóság és precizitás
 Rendszerszemléletű gondolkodásmód
 Közép- vagy felsőfokú végzettség
 Tanulási hajlandóság

Amit partnercégünk kínál:
 Versenyképes fizetés és extra juttatások
 13. havi bonusz teljesítmény alapon
 Cafeteria
 Stabil, hosszú távú munkalehetőség
 Kiemelkedő munkakörülmények, modern irodai környezet
 Szakmai kihívások és folyamatos fejlődési lehetőség
 Támogató, segítőkész nemzetközi és hazai csapat
 Nyelvtanulás támogatása
 Ingyen kávé, tea, ásványvíz
 Játéksarok, csocsó és ping-pong asztal
 Kert, jó levegő, kilátás a Budai-hegyekre
 Kerékpártároló és zuhanyzási lehetőség
 Céges laptop és mobiltelefon
 Céges rendezvények
 Céges parkoló

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!