Műszaki projektkoordinátor

CPL Hungary

Standszám:

A13

Partnercégünk PET palack visszaváltó automaták telepítésével foglalkozik nemzetközi szinten. 2023-ban Magyarországon több, mint 2000 visszaváltó automata telepítését és hosszútávon üzemeltetését fogják megvalósítani.
Ehhez a projekthez keresünk angolul beszélő műszaki ismerettel rendelkező kollégákat Műszaki projektkoordinátor pozícióba.

Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület

Feladatok:

– Telepítéshez szükséges feltételek biztosítása (helyszín, alkatrészek, csapat)
– Kapcsolattartás az érintett felekkel, a telepítés előkészítése érdekében (úgymint: alvállalkozók, élelmiszer üzletláncok, logisztikai osztály, szervíz csapat)
– Telepítés technikai paramétereinek egyeztetése az ügyfelekkel
– Technikai kérdésekben segítségnyújtás

Elvárások:

– Legalább erős középfokú angol nyelvtudás
– Legalább középszintű műszaki végzettség (elektronikai vagy mechanikai tanulmányok)
– Kiválló kommunikációs és szervező készség
– Konfliktuskezelési és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

– Nyugati típusú cégkultúra
– Stabil, hosszútávú álláslehetőség
– Eszközök: telefon