MŰSZAKI PROJEKTMÉRNÖK – Építészmérnök / Építőmérnök

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

FELADATOK:
– Építészeti projektek előkészítése, támogatása, – építészeti koncepcióalkotás, abban való közreműködés – tervezési és kivitelezési folyamatok koordinálása
– Külső tervezőirodákkal való kapcsolattartás, adatszolgáltatás elkészítése, építészeti tervek ellenőrzése
– Kisebb felújítási/karbantartási munkák előkészítése, kivitelezése külső vállalkozók és társüzemek bevonásával
– Kisebb tervezési munkák elvégzése, alaprajzok, belsőépítészeti tervek készítése
– Költségvetési kiírások és költségbecslések készítése
– Árajánlatok bekérése, kiértékelése
– Kivitelezési munkák helyszíni vezetése, koordinálása
– Műszaki és hatósági dokumentumok összeállítása
– Épületek pontos felmérésének, nyilvántartásának vezetése

AMIT KERESÜNK:
– Építészmérnök vagy építőmérnök végzettség
– Építész tervező vagy műszaki ellenőri munkatapasztalat
– Előny a kivitelezésben szerzett munkatapasztalat
– AutoCAD/ArchiCAD felhasználói szintű ismereteket
– MS Office ismeret
– Önálló, pontos, megbízható munkavégzést
– Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséget
– Várjuk jelentkezésedet pályakezdőként is!

AMIT KÍNÁLUNK:
– Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz
– Versenyképes alapfizetést,13. havi jutalmat és cafeteriat kínálunk
– Rugalmas munkaidő
– Telephelyünkön üzemorvos és különféle orvosi szakrendelések is vannak (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is)
– Számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz,
– Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal.
– Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
– Plusz 2 nap szabadnap a törvényben meghatározott szabadnapokon felül

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.