Műszaki támogató mérnök

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FELADATOK
Támogatás nyújtása a Diatron partnereinek és vevőinek a tőlük érkező problémák megoldásában, a készülékek folyamatos megfelelő működésének biztosítása érdekében.
A beérkező reklamációk regisztrálása és nyomon követése a Diatron reklamációkezelő szoftverében, az érvényes előírásokkal és a felügyeleti szervek elvárásaival összhangban.
A Diatron által gyártott klinikai kémiai készülékek vizsgálata, hibakeresése és javítása.
Képzési terv összeállítása és oktatás tartása partnerek számára a Diatron telephyén, illetve esetenként a partnernél, vagy más külföldi helyszínen.
Szervíz kézikönyv, Felhasználói kézikönyv, és egyéb technikai dokumentációk szerkesztése, frissítése.

ELVÁRÁSOK
Műszaki irányú MSC, BSC szintű végzettség, jó műszaki érzék
Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Orvostechnikai területen szerzett gyakorlat előny
Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
Információ és tudás átadására irányuló készség
Pontosság, szervezettség, képesség munkák megtervezésére és priorizálására
Képesség a csapatmunkára és önálló munkavégzésre
Kreativitás, problémamegoldó készség
Képesség több párhuzamos feladaton is dolgozni, a határidők betartásával
Motiváltság, rugalmasság, nyitottság a tanulásra, és új feladatkörök felvételére
Haladó felhasználói szintű Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) ismeretek.
Gyakorlat SAP, vagy más vállalatirányítási szoftver használatában.

Amit ajánlunk:
Érdekes, változatos munka, lehetőség utazásra Európán belül, és kívül
Szakmai tréningek
Nyelvi képzések (angol, német)
Cafeteria, bónusz
Medicover egészségbiztosítás