Nemzetközi mérnök értékesítő

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónk:
Svájci-német érdekeltségű partnercégünk teljes körű szolgáltatást nyújt az autó-, elektromos és elektronikai ipari területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését, szerviz szolgáltatását végzi. Fejlesztési üzletágában piacvezető, kimagasló minőségben nyújt műszaki megoldást, főleg kábel feldolgozás területén, nemzetközi piacon.
Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:
 Az elektromos és hibrid gépkocsik kábeleinek feldolgozásához szükséges magas automatizáltságú gépekre új vevők felkutatása nemzetközi piacon
 A cég saját értékesítési hálózatán keresztül a saját termékek értékesítése
 Nemzetközi vevőkkel és partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés
 Riportok, ajánlatok készítése
 A fejlesztési mérnökökkel és projektmenedzserrel való szoros együttműködés
 Értékesítési tárgyalások szervezése, lebonyolítása
 Részvétel belföldi és külföldi kiállításokon
 Nyugat-európai oktatásokon való részvétel

Technológiák:
 új, előremutató, innovatív technológia – hibrid és elektromos autóipari fejlesztések
 kábelfeldolgozás – magas szakmai színvonalon
 automata kábelfeldolgozó berendezések, vezeték feldolgozás
 speciális csatlakozókat szerelő berendezések

Elvárások:
 Értékesítési szemlélet
 Felsőfokú mérnök/műszaki végzettség, gazdasági végzettség előny
 Nemzetközi műszaki értékesítésben szerzett 3-4 éves tapasztalat (Mexikó, Kína előny)
 Angol és német nyelv tárgyalási szintű ismerete
 Jó, nyitott, meggyőző kommunikáció
 Kezdeményező, dinamikus személyiség
 Szakmai motiváció
 Magas utazási hajlandóság!
 MS Office ismeretek
 B kategóriás jogosítvány
 Budapest közeli lakóhely

Amit partnercégünk kínál:
 Magas szintű szellemi know-how, tanulási, fejlődési lehetőség
 Szakmai kihívások
 Piacvezető pozíció nemzetközi szinten
 Piacképes kompenzációs csomag
 Családias, emberközpontú egyben nemzetközi munkakörnyezet
 Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
 Rendszeres továbbképzések itthon és külföldön
 Külföldi szakmai utak (Kína, Amerika, Nyugat-Európa

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!