.Net fejlesztő

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FELADATOK
• Orvostechnikai eszközök WPF alkalmazásának fejlesztése C# nyelven
• A fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (tervezés, ráfordításbecslés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés és -javítás)
• A fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk elkészítése angol nyelven
• Hibajegykezelő rendszerben történő adminisztráció

ELVÁRÁSOK
• Egyetemi végzettséggel rendelkezel mérnöki területen
• WPF MVVM vagy MVC alkalmazások fejlesztésében szerzett legalább 3 év tapasztalat
• Entity Framework, MSSQL adatbázis ismeretek
• Többszálú programozási tapasztalat
• SOLID OOP tervezési elvek ismerete
• Angol nyelvtudás (elsősorban írásbeli)
• Felsőfokú végzettség

ELŐNYT JELENT
• Dependency Injection ismerete
• Rendszerszemlélet, jó matematikai érzék
• UML ismerete
• Szoftverminőség-biztosítási ismeretek
• 3-4 év gyakorlat WPF alkalmazások fejlesztésében
• Gyakorlat orvosi műszerek/orvostechnikai eszközök fejlesztésében

AMIT KÍNÁLUNK
• Szakmai fejlődési lehetőséget, tréningeket
• Modern, fiatalos munkakörnyezetet
• Cafeteriát, bónuszt, egyéb juttatásokat
• Hosszútávú munkalehetőséget