OPERATÍV BESZERZŐ – VÁC

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK
 Alapanyagigények folyamatos feldolgozása, megrendelések létrehozása és nyomon követése
 Kapcsolattartás a beszállítókkal, a beszerzéshez kapcsolódó támogató egységekkel
 Beszerzési törzsadatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben
 Fuvarszervezés
 Közreműködés a beszerzési- és készletezési stratégia által meghatározott célok elérésében

AMIT ELVÁRUNK
 Aktív magabiztos középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
 Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

ELŐNY
 Beszerzés területén szerzett munkahelyi tapasztalat
 SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete
 Kimagasló Excel ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK
 Kiváló munkakörülmények
 Versenyképes jövedelem
 Cafeteria
 Utazási támogatás
 Bónusz juttatások