Operatív beszerző

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Amit megbízónk kínál:
 Multinacionális környezet
 Nemzetközi vállalat által kínált szakmai fejlődési lehetőség: tréningek, továbbképzések
 Családias légkör, hosszú távú munkalehetőség
 Munkavégzés helye: Érd

Feladatok
 A termékek alapanyagainak és a vállalat működéséhez szükséges eszközök, anyagok beszerzése
 A megrendelések nyomon követése, határidő figyelés
 Raktárkészlet felügyelete
 Kapcsolattartás a termelésirányítókkal, részlegvezetőkkel, beszállítókkal és a német anyavállalattal

Elvárások
 Legalább középfokú szakirányú végzettség, (felsőfokú végzettség preferált)
 Német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
 Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!