Orvostechnikai Minőségmérnök

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Partnerünkről:
 Az orvostechnikai eszközgyártás területén csúcstechnológiát alkalmazó magyar tulajdonú cég,
 Innovatív, fejlesztésre nyitott vezetőség,
 Stabil vállalati háttér
 Lokáció: Érd vonzáskörzete

Elvárások:
 Felsőfokú mérnöki végzettség (vegyész, bio mérnök),
 Legalább 2 éves tapasztalat orvostechnikai eszközök gyártási és/vagy ellenőrzési területén,
 Ismeretek a minőségirányítási rendszerek területén, különösen:
 ISO 13485,
 MDR(EU)2017-745
 FDA CFR Title 21 ből legalább a Part 800 (Orvostechnikai eszközök általános előírásai) és 820 (Minőségi rendszerek általános követelményei az orvostechnikai eszközök gyártásához.)
 Alapos ismeretek az orvostechnikai termékekkel kapcsolatos szabványokról: ISO 10993, ISO 14971, ISO 15223, stb.
 angol nyelvtudás
 MS Office alkalmazások ismerete
 jó elemző és problémamegoldó készség

Feladatok:
 Biztosítja, hogy az orvostechnikai eszközök minősége a CE megfelelőségi eljárás szerint folyamatosan igazolható legyen,
 Felelős az ISO 13485 sikeres audit lefolytatásáért valamint MDR(EU)2017-745
betartásáért, a minőségirányítási dokumentumok létrehozásáért, fejlesztéséért
 Hibaelemzéseket végez (pl.: 8D, Ishikawa stb.)
 Műszaki dokumentáció készítése,
 Kockázatkezelési és folyamatfejlesztési feladatokat lát el.

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!