Orvosvezetői pozíció – a motorgyári egészségközpontban

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. Egészségmenedzsment terület dinamikusan fejlődő és bővülő motorgyári csapatának operatív és szakmai vezetésére képes szakembert keres. Egészségügyi szolgálatunk több mint 12000 munkavállaló részére biztosít egészségügyi ellátást két, a gyár területén fekvő Egészségügyi Központban.

Következő feladatok várnak Önre

– A szakmai és diszciplináris vezetői feladatok elvégzése a motorgyári egészségközpont vonatkozásában, a munkatársak továbbképzésének és fejlesztésének tervezésével, koordinálásával, megvalósításával együtt
– A törvényileg előírt foglalkozás-egészségügyi feladatok koordinálása és ellátása, ez ehhez szükséges a létszám- és kapacitástervezéssel együtt
– Az Audi Hungaria foglalkozás-egészségügyi és munkahigiénés témáinak képviselete a vállalaton és a konszernen belül
– Kapcsolattartás egyéb érintett szakterületekkel, valamint a munkavállalói érdekképviselettel, a közös munka összehangolása mind a vállalaton belül, mind konszernszinten
– Egészségügyi statisztikai adatok (külső / belső) elemzése, az egészségügyi ellátás folyamatainak folyamatos optimalizálása, KPI-k meghatározása és azok követése
– Az Egészségmenedzsmenten futó szakmai projektek és programok tervezése, szervezése, kivitelezése
– Kapcsolattartás az ebben részt vevő szolgáltatókkal, partnercégekkel
ISO 45001:2018 munkahelyi egészség – és biztonság irányítási rendszer ismeretén alapulva a vállalaton belüli működtetés aktív támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

– Foglalkozás-egészségügyi szakorvos / szakfőorvos végzettséggel rendelkezik
– Több éves diszciplináris vezetői (menedzsment) tapasztalata van
– Egészségügyi szervezésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
– Folyékonyan beszél németül és jól képes kifejezni magát angolul szóban és írásban egyaránt
– Ügyfélközpontú, gondolkodása strukturált és megoldásközpontú
– Analitikus gondolkodásmóddal bír és kiválóan dolgozik csapatban
– Jó kommunikációs és szervező készséggel rendelkezik