Összeszerelő operátor

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FŐBB FELADATOK:
• Orvosi készülékek és azok alkatrészeinek, moduljainak összeszerelése, tesztelése és csomagolása
• A gyártási csoportvezetőtől kapott utasítások végrehajtása
• Az előállítandó és előállított termékek minőségének fenntartása a rendelkezésre álló utasítások, szabályok, dokumentumok alapján
• Beszállítói alkatrészek megfelelőségi ellenőrzése beszerelés illetve felhasználás előtt. Eltérés esetén javaslat az esetleges javításra
• Termelési folyamatok javítása, optimalizálása érdekében meghozott akciók végrehajtásában való aktív részvétel
• Vállalat működésének fejlesztése érdekében jobbító javaslatok megtétele, többi részleg munkájának segítése

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú végzettség
• Alapszintű számítógépes ismeretek
• Probléma megoldó készség
• Kézügyesség
• Műszakos munkarend vállalása (2 műszak)
• Precizitás
• Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt
• Finommechanikai összeszerelésben szerzett tapasztalat

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Műszaki tanulmányok / érdeklődés

AMIT KÍNÁLUNK:
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Modern munkakörnyezet
• Nyelvi képzéseket (angol/német)
• Medicover egészségbiztosítás
• Cafeteria