OTC marketing gyakornok

Egis Gyógyszergyár Zrt.

Standszám:

D3

Magyarország, Közép- és Kelet-Európa egyik vezető generikus gyógyszeripari vállalataként tevékenységünk a gyógyszeripar összes értékteremtő folyamatát átfogja a kutatás-fejlesztéstől a hatóanyag- és késztermék-gyártáson át az értékesítésig.

Érdekel a marketing világa? Szeretnél gyakorlati tapasztalot szerezni nagyvállalati környezetben? Ha proaktívnak és nyitott személyiségnek tartod magad, aki nem riad vissza a kihívásoktól sem, akkor csatlakozz hozzánk! Nálunk megismerheted a marketing szakma fortélyait a piacelemzéstől egészen a rendezvényszervezésig. Továbbá egyetemi tanulmányaid mellé rugalmas időbeosztást biztosítunk és támogatjuk a home office lehetőséget is. Ha felkeltettük az érdeklődéseet akkor jelentkezz hozzánk marketing gyakornoknak!

Főbb feladatok
– OTC márkák adminisztratív támogatása: adatbázisok kezelése, piaci elemzések előkészítése, számlák, szerződések kezelése SAP-ban
– Marketing anyagok (POS, TV spot, digital) (elő)készítésének koordinálása, szoros (napi szintű együttműködés a média- és kreatív ügynökségekkel, valamint a sales és trade marketing csapattal
– A portfólió aktívan támogatottmárkáinak social mediamenedzsmentje, moderálási feladatok
– Online/jelenléti értekezleteken összefoglaló jegyzeteinek elkészítése
– Adatbekérés a partnerektől, leányvállalatoktól, társosztályoktól
– Dokumentáció, levelezések kezelése, iktatása, archiválása

Munkakör betöltésének feltételei
– Aktív vagy passzív (25 év alatti) NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
– Felsőfokú tanulmányokat folytatsz közgazdász, preferáltan marketing területen
– Heti minimum 20 órában számíthatunk rád
– Magabiztosan kezeled a Microsoft Excelt
– Proaktivitás és nyitottság jellemez
– Szívesen dolgozol csapatban

Munkakör betöltése során előnyt jelent
– Social media felületek kezelésében szerzett tapasztalat

Egyéb
– Tanulmányaid mellett bruttó 1850 Ft/óra díjazással tudsz dolgozni, amely a sikeres együttműködés során emelkedhet
– Home Office lehetőség
– Rugalmas időbeosztásban dolgozhatsz, amelyet teljesen a tanulmányaidhoz igazíthatsz
– Gyakornokként különböző képzéseken, szakmai tréningeken, csapatépítőkön vehetsz részt az Egis Next Generation gyakornoki csapat tagjaként
– Nálunk jut idő arra, hogy a vizsgaidőszakban a tanulmányaidra koncentrálj
– Nyáron strandolni és kajakozni tudsz csopaki vagy zamárdi balatoni üdülőnkben

Küldetésünk szerint minden tudásunkkal az embereket szolgáljuk, hogy egészségben éljenek hosszú életet.