Pályakezdő gépkezelő-karbantartó

Coca-Cola HBC Magyarország Kft.

Standszám:

C23

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

· Modern automata palackozó és csomagoló berendezések rendeltetésszerű, hatékony működtetése
· Karbantartások elvégzése
· Műszaki meghibásodások okainak feltárása és elhárítása
· A minőségügyi eljárások megismerése, elsajátítása, a minőségi követelmények betartása
· A munkahelynek és a működtetett gépnek, berendezésnek tisztántartása
· A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok elvégzése

MEGVAN BENNED A TITKOS ÖSSZETEVŐ?

· Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettséget szereztél műszaki területen
· Műszaki affinitás, tanulási hajlam jellemez
· Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
· El tudod vállalni a folyamatos (3×12 óra), de kiszámítható műszakos munkarendet

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?

· Hosszú távon is számolhatsz velünk, határozatlan idejű szerződést kínálunk
· Nálunk nem kell aggódnod a fizetésed miatt, tisztán, jogszerűen, etikusan alkalmazzuk munkatársainkat
· Integrációs nap – készségfejlesztő tréningek
· A gyártás teljes folyamatának megismerése
· A társfunkciók működésének megértése
· Munkaállomás-specifikus tréning egy mentor segítségével
· Ellátási Lánc Akadémia oklevél
· Csapatépítő események
· Szakmai angol nyelvtanulás lehetősége
· Lean Gyártás alapjai
· A közlekedést Budapestről műszakbeosztásodhoz igazodó ingyenes, vállalati autóbusszal biztosítjuk, vidékről pedig bejárási támogatással segítjük a munkába jutásodat
· Céges buszjáratok (Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út)