Pályázatkezelő referens

MK, EU Fejlesztések Végrehajtásáért Felelős Helyettes Államtitkárság

Standszám:

A7

A Helyettes Államtitkárság feladatkörébe tartozik a Közigazgatás- és Közszolgáltatás –fejlesztés Operatív Program, valamint a Digitális Megújulás Operatív Program végrehajtása. Ennek keretében ellátja a két program projektjeihez kapcsolódó sokrétű feladatokat. Ebbe a nagy csapatba keresünk munkatársat.

Ellátandó feladatok:

 Felhívások kialakításában szakmai közreműködés, támogatási kérelmek tartalmi értékelésében való közreműködés, döntés előkészítés,
 a támogatási szerződés aláírásra történő előkészítése, ellenőrzése,
 a támogatási szerződések módosításához szükséges kérelmek kezelése,
 kifizetési kérelmek, projekt előrehaladási jelentések, beszámolók és közbeszerzési eljárások műszaki-szakmai ellenőrzésében való részvétel,
 a projektek megvalósításához és zárásához kapcsolódó egyéb feladatok ellátása.
Pályázatai feltételek:
 Felsőfokú végzettség (pénzügyi vagy közgazdasági végzettség előny),  magyar állampolgárság, büntetlen előélet,  pontosság, precizitás,
 eredményorientáltság,  csapatban való együttműködési képesség. Előnyt jelent:
 Európai Uniós projektek területén szerzett szakmai tapasztalat,
 EMIR, FAIR (EUPR, EPTK) rendszerek ismerete,  angol, német vagy francia nyelv középfokú ismerete,
 közigazgatási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

 Határozatlan idejű kormányzati szolgálati jogviszony,
 teljes munkaidős foglalkoztatás,
 cafetéria,
 napi munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítés,
 szakmai fejlődési lehetőség.
A pályázat részeként benyújtandó iratok:
 A pályázó szakmai életútját részletesen bemutató fényképes önéletrajz,
 végzettséget, szakképzettséget igazoló dokumentum(ok) másolata,
 nyelvtudást igazoló dokumentum(ok) másolata,
 nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik,
 nyilatkozat büntetlen előéletről.

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Soroksári út 32-34.