Pénzügyi gyakornok

MŰISZ Iskolaszövetkezet

Standszám:

D19

A cargo-partner egy dinamikus és fejlődő szállítmányozási és logisztikai vállalat. Világszerte nagy sikerrel működünk. A pénzügyi osztályuk részére keresünk munkatársakat pénzügyi gyakornok pozícióba.

Feladatok
– Pénzügyi, számviteli folyamatok támogatása
– Működési és pénzügyi reporting
– Riportok letöltése, excel táblázatok kezelése, rendezése
– Adminisztratív feladatok – szkennelés, lefűzés

Elvárások
– Kontrollinggal és könyveléssel kapcsolatos tanulmányok
– Angol nyelvtudás
– Önnállóság és precizitás, monotonitásbíró képesség
– Pozitív, energikus személyiség és kezdeményezőkészség
– Magabiztos felhasználó szintű számítógépes (MS Office) ismeretek
– Minimum heti 30 órában tudsz dolgozni

Egyéb
Miért érdemes nálunk dolgozni:
– Rálátást nyerhetsz a teljes könyvelési folyamatra,
– Modern irodai környezetben dolgozhatsz
– Könnyű megközelíthetőség, 3. villamos megállójának közvetlen közelében
– Kötelező szakmai gyakorlatként is betölthető a pozíció
– Fejlődési lehetőség