Pénzügyi irányító munkatárs

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Vonz a pénzügy világa, rendelkezel több éves tapasztalattal ezen a területen?
Akkor ez a Te lehetőséged!
Partnerünk Pénzügyi vezetőt keres határozatlan időtartamra – munkaerő-kölcsönzés keretein belül –Budapest VIII. kerületi telephelyére.

Munkaköri leírás:

• A Pénzügyi igazgatóság tevékenységét támogató szervezeti egységek szakmai összehangolása, a meghatározott feladatok végrehajtása.
• Számlázási, hátralékkezelési tevékenységek, hibajavítások ütemezése
• Elszámolási alapadatok, árak, díjak karbantartása,
• Kimutatások, statisztikák készítése, az operatív működés során felmerülő listák, lekérdezések készítése.
• A működési folyamatok racionalizálása, javaslatok kidolgozása, jogszabálynak való megfeleléshez szükséges IT és folyamatszabályozási módosítások koordinálása.
• Hibás működési tevékenységek felismerése, megoldási alternatívák kidolgozása.
• Ügyfélszolgálati számlázás, folyószámla- és hátralékkezelés ellenőrzése.
• Nyomdai és postai operatív kapcsolattartás.
• Belső és külső audit támogatása.

Elvárások

• Felsőfokú végzettség
• Legalább 3 év hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat.
• Erős számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, SAP)
• Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• Magas szintű numerikus készségek
• Vállalati rendszerek, folyamatok ismeret

Mit kínálunk?

• Alapbéren felül, széles körű béren kívüli juttatási csomagot (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás)
• Teljes körű szakmai támogatást, képzést, folyamatos fejlődési lehetőséget (tréningek konferenciák)
• Üdülési, sportolási lehetőségek igénybe vételét
• Kötetlen munkaidőt

Előny

• Jogi és iparági ismeretek
• Termékek szolgáltatások ismeret
• SAP ismeret

Standszám: B13

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!