Pénzügyi referens

Manuvia Expert Recruitment HU Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Partnerünk kiemelkedő pozícióban van a hazai ingatlan fejlesztési, hasznosítási, illetve üzemeltetési piacon. Gazdasági osztályukat pénzügyi referens kollégával szeretnék bővíteni, aki felelne a bank, pénztár könyvelésért, kontírozási feladatokért és a házi pénztár kezeléséért.

A pozícióról
Cégcsoporton belüli pénzügyi feladatok ellátásában való közreműködést
Bank, pénztár könyvelés és egyeztetés
Banki tranzakciók, hitelek nyomon követése és koordinálása
Kontírozás
Pénztárkezelés
Szakhatóságokkal és bankokkal való kapcsolattartás
Az adó- és illetékfizetési kötelezettségek figyelemmel kísérése

Elvárások
Középfokú végzettség (ideálisan közgazdasági/pénzügy-számviteli területen)
Minimum 3 év tapasztalat pénzügyi-számviteli területen
Bank, pénztár könyvelésében és kontírozásban szerzett tapasztalat
Precizitás és kreatív problémamegoldás
Lendületesség, felelősségteljes munkavégzés
Angol nyelvtudás előny

Amit Megbízónk kínál
Felelősségteljes munkakör
Mentor program keretén belül dedikált mentor
Támogató, jófej kollégák
Sokszínű juttatási csomag (ebédtámogatás, kedvezményes nyaralási lehetőség, ingyenes angol nyelvtanfolyam, ingyenes sportolási lehetőség, stb.)

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!