PÉNZÜGYI ÉS SZÁMVITELI OSZTÁLYVEZETŐ

Észak-budai Szent János Centrumkórház

Standszám:

D40

Intézményünk Pénzügyi osztályára várjuk új kollégánkat számviteli osztályvezető munkakörbe.

Főbb feladatok:
Határidős számviteli feladatoknak a koordinálása és ellenőrzése. Főkönyvi könyvelés évnyitásához az állományok beolvasása, nyitó-rendező tételek könyvelése, bank, pénztár számlák megnyitása, főkönyvi számlák megnyitása, mérleg számlák előző évi egyenlegeinek ellenőrzése. Az elemi költségvetés, illetve az előirányzat módosítást, előirányzat-átcsoportosításokat tartalmazó dokumentumok, továbbá intézményi feladás alapján történő módosítások kontírozása és könyvelése.

Elvárt végzettség:
Szakirányú felsőfokú végzettség, hasonló munkakörben szerzett – legalább 1-3 év tapasztalat, Ecostat program ismerete, KGR-K11 rendszer ismerete, Egészségügyben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
Családias munkakörnyezet, jó hangulatú csapat, stabil intézményi háttér, továbbtanulási lehetőség.
Vidéki kollégáink részére modern egy férőhelyes nővérszállás