Projekt minőségügyi mérnök

Autoliv Kft.

Standszám:

D15

FELADATOK
– Új termék bevezetés felügyelete minőségbiztosítási oldalról
– Termékfejlesztés és folyamatfejlesztés összehangolása (Control Plan, SC-CC lista, tesztek egyeztetése)
– Gépátvétel támogatása
– Vevői auditokra való felkészülés, auditok szervezése és aktív részvétel
– AS403 (sorozatgyártás jóváhagyás) felelős
– Vevői kommunikáció támogatása (APQP, PPAP)
– Minőségügyi problémák megoldása
– Kapcsolat tartás a külföldi projectvezetéssel
– 8D riport készítése project fázisban (TG3-ig)

ELVÁRÁSOK
– Felsőfokú műszaki (villamos-, gépészmérnöki) és/vagy minőségbiztosítási végzettség
– Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
– Tárgyalóképes angol nyelvismeret
– Jó problémamegoldó képesség; feladatorientált személyiség
– Gépjárművezetői gyakorlat

ELŐNY
– Autóipari tapasztalat
– Auditori ismeretek és tapasztalat
– Német nyelvismeret
– ATF 9001, QS 9000, VDA 6.1, IATF 16949 szabványok ismerete