Projekt SQA

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Együttműködés új termék bevezetésében – PDIP „Product Development & Industrialization Process” mentén a beszerzéssel és a projekt menedzsmenttel
Vásárolt alkatrészek kockázati besorolásának koordinálása
Részvétel a beszállítókkal folytatott Commitment meetingeken
APQP folyamatok minőségvonatkozású koordinálása a beszállítónál
BAG bemintázási megbeszélés koordinálása
FOT (First Off Tool) „első gyártott termék” értékelése a fejlesztő mérnökséggel
Beszállítói nap, FOT megbeszélés aktív támogatása
PPAP bemintázási csomagok kiértékelése és elfogadása (VDA 2) szerint
Beszállítók gyártókapacitás auditálása Run@Rate (2TP)
Beszállító eszkalációja a projekt határidejét befolyásoló probléma esetén
Nemmegfelelőség esetén szükséges javítóintézkedések nyomon követése a beszállítóval
IATF 16949 szabvány betartása és betartatása
Rekvalifikáció bekérése és értékelése a vállalati irányelv szerint
Beszállítók VDA 6.3 folyamat auditálása éves auditterv szerint

ELVÁRÁSOK:
Felsőfokú műszaki végzettség
Angol nyelv tárgyalási szint
PPAP/PPFB termék és folyamat jóváhagyás
Autóipari minőségügyi rendszerek ismerete (8D, FMEA, CP, 5WHY, Ishikawa, stb…)
ISO 9001/IATF 16949 minőségbiztosítási rendszerek ismerete
VDA 6.3 és VDA 2 ismeret
B kategóriás jogosítvány

ELŐNY:
Német nyelvtudás
SAP ismeret

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.