Projektkoordinátor – Modulfejlesztés, Járműhajtás Fejlesztés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Következő feladatok várnak Önre

– Projektkoordinátorként Ön felelős a motorfejlesztéseket érintő projektek költségvetéséért, időtervért és a minőségért
– Feladata a hajtásláncfejlesztés irányítása és projektmegbeszélésen a megvitatása
– Modulszintek időtervének követése, jelentés a modulvezetőnek
– Erőforrás tervezés végrehajtása, kiadása
– A projekt költségvetésének, a szükséges erőforrások, a fékpadi járatások, járműjáratások illetve saját és külső feladatteljesítés felelőssége és irányítása
– A termékkel szembeni elvárások dokumentációjának modulokra bontása, modulok követelményeinek megvitatása és részletezése
– Műszaki koncepciók felépítése és definiálása az adott fejlesztési részleggel, eleget téve a megfelelési követelményeknek
– Jóváhagyási kritériumok levezetése a hajtáslánc céljainak megfelelően
– Sourcing és beszerzési terv készítése a beszerzéssel, ezen kívül a hardware-beszerzés megvitatása és ellenőrzése
– Projekt- és járműmenedzsment követelményeinek ismerete és betartatása
– Mérföldkövek követése és beszámolók készítése
– Teljes modul jóváhagyásának koordinációja, véleményezése

Ön az ideális jelölt, ha
– Lezárt felsőfokú tanulmányokkal rendelkezik az alábbi szakterületen vagy hasonló szakirányok egyikén: gépészmérnök, villamosmérnök, gazdasági mérnök
– Legalább 2 év szakmai tapasztalata van a feladatleírásban megjelölt tevékenységekben
– Többéves tapasztalattal rendelkezik jármű vagy hajtásfejlesztés területén
– Minimum középfokú német és angol nyelvtudása van
– Megfelelő szintű szociális kompetenciával megbízhatósággal és kreativitással rendelkezik
– Önálló munkavégzésre képes
– Csapatmunka és kiváló kommunikációs készség is jellemzi