Projektmenedzser

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Nemzetközi gyártótevékenységet végző vállalatnál szeretnél elhelyezkedni?

Rendelkezel projektmenedzseri tapasztalattal?

Akkor ez aTE lehetőséged!

30 éves múltra tekintő, autóipari beszállító cég keres projektmenedzser munkatársat. Amennyiben érdekelnek az alább szereplő feladatok, angolul is boldogulsz, és vonz az autóipar világa, akkor várjuk jelentkezésed!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
– A hozzárendelt projektek irányítása és a termelés beindítása
– Direkt kapcsolattartás és kommunikáció a vevővel, cégen belüli, valamint a cégcsoporton belüli kapcsolattartás a project team résztvevőivel
– Kalkulációk készítésében való aktív részvétel (fejlesztési költségek, termelési, szerszámozási illetve logisztikai költségek és beruházások, project kontrolling)
– A tervezési és gyártási problémák megoldásában való aktív részvétel, valamint a megvalósítások, módosítások nyomon követése
– Gyártási kapacitás ellenőrzése
– Kaizen folyamat támogatása, folyamatos fejlesztés, jobbító javaslatok megosztása
– Riportok készítése és prezentálása a vezetőség felé a projektekkel kapcsolatban

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
– Felsőfokú műszaki végzettség
– Tárgyalóképes angol nyelvtudás
– Projekt menedzsment területén szerzett minimum 5 évszakmai tapasztalat
– Fogékonyság új dolgok elsajátítására
– Nyitottság, kreativitás, proaktivitás
– Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
– Megbízhatóság, terhelhetőség

Mit kínálunk?
– Versenyképes juttatási csomag
– Hűségprémium, Karácsonyi bónusz
– Albérlet támogatás
– Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális munkakörnyezetben
– Felelősség, kihívást jelentő feladatok
– Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Előny
– Autóiparban szerzett tapasztalat
– Német nyelvtudás

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!