Projektmenedzser

Praktiker Kft.

Standszám:

C19

Miért jó nálunk dolgozni?
Stabil, megbízható magyar munkahely vagyunk
Szerethető és családbarát vállalat vagyunk, családbarát támogatásokkal
Kollégáink segítőkészek – egy közösséget alkotunk
Kidolgozott betanulási programmal várunk, ahol megismerheted a rendszereinket és folyamatainkat
Széleskörű cafeteria elemek közül választhatsz havi juttatási csomagunkban
Dolgozói kedvezményt és egyéb dolgozói juttatásokat kaphatsz
Változatos, kihívásokkal teli feladatok várnak
Személyes és szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk (pl.:Talent program)
Ingyenes jogi, pénzügyi és egészségügyi tanácsadási programunkkal is támogatunk Téged és a családod (Employee Assisstance Program)
Rugalmas munkavégzésünk, lesz lehetőséged home office-ban is dolgozni

Milyen feladatok várnak rád
A vállalati stratégiához és a szervezet átalakításához tartozó projektek és a projektcsapatok vezetése.
Projektigények felmérése, projektterv elkészítése ütemezés meghatározással.
Erőforrásterv kidolgozása és végrehajtása (Felelősség a teljes életciklusért a kezdeményezéstől a befejezésig). Szervezeti és szervezetközi szinten priorizálja és kezeli a projekt erőforrásokat.
Business Case, költségbecslések készítése, projekt költségek nyomon követése, költségkeret tartása.
A projektben résztvevők motiválása, munkájuknak átfogó koordinálása, irányítása.
Projektek folyamatos dokumentálása és adminisztrációja, a projekt állapotának nyomon követése az előre meghatározott KPI-ok nyomán, projekttel kapcsolatos problémák észlelése, kockázatok kezelése és elemzése (problémamegoldási javaslatok kidolgozása és esetleges folyamatfejlesztési tervek előkészítése).
A projektet érintő megbeszélések szervezése, moderálása, dokumentálása – emlékeztetők, beszámolók és jelentések készítés.
Projektdokumentációk, riportok, és jelentések készítése, karbantartása.
Szoros együttműködés a projektszponzorral, társosztályokkal és kulcsfelhasználó kollégákkal, beszállító céggel.
A menedzsment számára döntés előkészítő anyagok összeállítása és a menedzsment rendszeres tájékoztatása a projektek aktuális helyzetéről.

Nálunk a helyed, ha magadra ismersz
3-5 év multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
Projektmenedzsment módszertanok ismerete és alkalmazása
Napi szintű használatra alkalmas angol nyelvtudás
Magabiztos számítógépes ismeret (MS Office)
Kiemelkedő prezentációs készség
Erős kommunikációs és tárgyalási készség
Nyitott, megoldásközpontú gondolkodásmód és határozott, meggyőző fellépés
Proaktív, precíz, pontos és önálló munkavégzés
Rendszerben való gondolkodásmód