Projektmenedzser

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Mindened a szervezés és emellett projektszemlélettel rendelkezel? Szívesen támogatnád hazánk egyik legnagyobb és legelismertebb autóipari gyártócégét szakértelmeddel?
Jelentkezz Projektmenedzser pozícióba és teljesedj ki szakmailag egy kiemelkedő stabilitást nyújtó vállalat berkein belül!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Megrendelők magyarországi látogatásának segítése és támogatása
Gyár-, sorlátogatások megszervezése és kivitelezése a vevők számára
Látogatók beengedési folyamatának lebonyolítása a belsős jóváhagyási rendszer segítségével
Összegző/riport írása a megbeszélések után
Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel és társosztályokkal
Projektek kezelése és részfeladatainak teljesítése, illetve a projektekhez tartozó dokumentációk elkészítése és frissítése
Megbeszélések egyeztetése, előkészülete és lebonyolítása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Felsőfokú végzettség
Autóipari szabványok ismerete
Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Jó kommunikációs képesség
MS Office alkalmazások magas szintű ismerete

Mit kínálunk?
Fejlődési és előrelépési lehetőség egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként
Versenyképes juttatási csomag (alapbér és egyéb prémiumok)
Határozatlan idejű munkaszerződés
Oktatások, képzések
Ingyenesen igénybe vehető vállalati busz vagy bejárás támogatása
Vállalati étterem, konditerem
Modern munkakörnyezet
Oktatások, szakmai képzések, nyelvtanfolyamok

Előny
felsőfokú végzettség
Sorozatgyártási ismeret
LEAN ismeret
2 év releváns tapasztalat
autóiparban szerzett releváns szakmai tapasztalat
egyéb képesítések (PRINCE2, PMP)
A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkaidő: 8:00-16:30
Munkavégzés helye: Göd

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!