Projektmenedzsment tanácsadó – Projekt-Office (Határozott idejű szerződéssel)

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör
A Stratégiafejlesztés/Projektmanagement Office terület felel az Audi Hungaria vállalati stratégiájának kidolgozásáért és annak projektekben történő megvalósításáért.

Ez a következő fő feladatokat foglalja magába:

– Támogatjuk az Audi Hungaria vállalati stratégia kidolgozását és megvalósítását
– Vállalati szintű programokat tervezünk és irányítunk
– Kapcsolatot tartunk az AUDI AG stratégiai területeivel
– Vállalati és stratégiai jelentőségű szakterületi projekteket vezetünk és támogatunk tanácsadóként
– Következetesen növeljük a projektmenedzsment szaktudást az Audi Hungáriánál pl. tréningek által

Következő feladatok várnak Önre
– Projektmenedzsment módszerek bevezetése, továbbfejlesztése, illetve az új módszertanok kidolgozása és alkalmazása a projektekben
– A vállalati (stratégiai) projektek megvalósításának támogatása, az ügyfelek megtanítása a projektmenedzsment módszerek gyakorlati alkalmazására.
– Támogatás az összes projektfázis során, különösen a projekt indításakor: projektbesorolás, a projektmegbízás tisztázása, célmeghatározás, sikertényezők meghatározása, helyzet- és összefüggés elemzés, stakeholder elemzés
– Trénerfeladatok a projektmenedzsment ismeretek átadására
– Projektworkshopok moderálása
– Koncepciók kidolgozása (mely során a célok változhatnak)
– Projektmenedzsment Office továbbfejlesztése

Ön az ideális jelölt, ha
– Felsőfokú végzettséggel, diplomával rendelkezik
– Legalább 3 éves projekttapasztalatot szerezett, projektvezető/részprojektvezető funkcióban dolgozott
– Ismeri a projektmenedzsment folyamatokat és módszereket
– Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik
– Határozott fellépésű és ügyfélorientált gondolkodású személyiség
– Kiváló kommunikációs és prezentációs készséggel rendelkezik
– Szívesen dolgozik csapatban és támogat másokat
– Strukturáltan gondolkodik és struktúrát tud adni mások számára
– Szeret előre tervezni
– Inkább átlátni szereti a dolgokat, mint mélyen egy szakmai témába beleásni magát