Projektmérnök

CLAAS Hungária Kft.

Standszám:

Mik lesznek a feladatai?
• CLAAS telephelyek közötti, egyedi alkatrész szintű át- és kihelyezési projektek vezetése.
• Érintett telephelyek megfelelő szakterületei közötti koordináció, moderáció, gyártási és szállítási koncepció megtérülések témakörében.
• Projektek vezetése, az igény felmerülésétől a szériaszállítás megkezdéséig.
• A telephely és a beszállítók közötti át- és kihelyezési projektekben való részvétel, koordináció.
• Multi projekt management.

Mit várunk Öntől?
• Felsőfokú műszaki végzettséget.
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudást.
• Legalább 3 év műszaki területen szerzett szakmai tapasztalatot.
• Rendszer- és projektszemléletet.

Mi jelent előnyt?
• SAP vagy egyéb vállalatirányítási rendszer ismerete.
• Nemzetközi projektekben szerzett tapasztalat.
• Gazdaságossági- és megtérülési kalkulációk készítésében való jártasság.