Projektvezető – Szerszámgyár

AUDI HUNGARIA Zrt.

Standszám:

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi győri szerszámüzemében présszerszámok és karosszéria gyártócellák fejlesztése és gyártóképes állapotig történő gyártása folyik.
Az Exkluzívszéria gyártóterületen a VW konszern sportos modelljeihez szinte az összes kihívásokkal teli külső karosszéria alkatrész gyártása történik.

Következő feladatok várnak Önre

– Az előre egyeztetett idő- és költségbeli projektcélok betartásának önálló követése, valamint rajzi változások, optimálizálások és hibaledolgozások betervezése, megvalósítása az éppen aktuális kapacitáshelyzet és projektcélok figylemebevételével
– Munkafolyamatok időbeli lefutásának önálló tervezése, figyelése, finomítása a szakterületek bevonásával
– Lezárt projektek utólagos pénzügyi vizsgálata, referencia mutatószámok készítése
– Külső erőforrások igénybevételének koordinálása (rész, illetve komplett kiszervezés esetén)
– Projektjelentések önálló készítése és beszámolás a területi felelősök, illetve megbízók számára

Ön az ideális jelölt, ha

– Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik
– Projektmanagement területén szerzett tapasztalata van
– Gyártástechnológiai, valamint forgácsolás – és forgácsológéptechnikai ismeretekkel rendelkezik
– Gyártóeszköz területén szerzett tervezési tapasztalata van, ideális esetben karosszéria elemek lemezalakító szerszámaiban szerzett tapasztalat
– Tárgyalóképes német és társalgási színtű angol nyelvismerete van
– Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre
– Komplex gondolkodásmód jellemzi
– Kreatív és jó problémamegoldó
– Megfelelő konfliktuskezelés és jó időgazdálkodás jellemző Önre

A pozíció 2 éves határozott idejű szerződéssel tölthető be.