PROJEKTVEZETŐ – VÁC

ZOLLNER Kft.

Standszám:

B15

FELADATOK

 Termékek gyártási bevezetésével kapcsolatos komplex feladatok felelősségteljes ellátása
 Kapcsolattartás a vevővel
 Projekttagok munkájának koordinálása
 Az új és meglévő projektek kapcsán szükséges változtatások és aktív kivitelezési, ellenőrzési feladatok ellátása
 A szükséges autóipari adminisztratív rendszerek menedzselése
 a projekt változtatások összefogása, az ütemtervek ellenőrzése, a költségek kontrollja, az adminisztratív rendszerek vezetése
 Egyeztetés a projekt csapattagok körében (belső, külső beszállítók, kivitelezők)
 A gyártás támogatása az egyes élő projektekben

ELVÁRÁSOK

 Felsőfokú műszaki végzettség (műszaki menedzser, villamosmérnök végzettség előny)
 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
 Aktív középfokú angol nyelvtudás (interjún teszteljük!)
 Rugalmasság, terhelhetőség
 Jó kommunikációs képesség

AJÁNLATUNK

 Kiváló munkakörülmények
 Versenyképes jövedelem
 Cafeteria
 Utazási támogatás
 Bónusz juttatások