Projektvezető

Diatron M.I. Zrt.

Standszám:

B19

FELADATOK
A termékfejlesztési projekt teljes életciklusában (tervezés, előkészítés, megvalósítás, fenntartás) aktív operatív részvétel;
A termékfejlesztési projektterv készítésében való részvétel;
A projekt beszerzési folyamatainak támogatása fejlesztési oldalról
Egyeztetések, találkozók szervezése, a megbeszélések dokumentálása külső és belső résztvevőkkel;
Rendszeres riportok készítése és a projektet érintő információk áramlásának biztosítása;
Egyéb, a projekthez köthető operatív és adminisztratív feladatok ellátása.

ELVÁRÁSOK
Egyetemi végzettséggel rendelkezel mérnöki területen;
Már minimum 4 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél,
Jó kommunikációs és problémamegoldó készségekkel építed a csapatot;
Szívesen és aktívan dolgozol önállóan vagy akár csapatban is;
Megfelelő számítógépes ismereteid vannak (MS Office felhasználói szintű ismerete);
Középfokú angol nyelvtudás.

AMIT KÍNÁLUNK
Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek
Nyelvi képzés
Modern, fiatalos munkakörnyezet
Cafeteria, bónusz
Medicover egészségbiztosítás
Munkába járás támogatás