Raktári anyagmozgató

LAVET Kft.

Standszám:

Főbb feladatok:
• Kézi és gépi anyagmozgatás a raktárak területén
• Készáru fogadása és betárolása
• Részvétel a készáru kiszállítás folyamatában
• A raktározással és anyagforgalommal kapcsolatos dokumentációk naprakész vezetése a vonatkozó szabványműveleti előírások szerint

Munkaidő: csúsztatott 2 műszakos, H-P heti 40 ó

Amit várunk:
• Legalább középfokú végzettség
• Érvényes targoncavezetői jogosítvány a ‘3324, 3313 és 3312’ gépcsoportok kezelésére
• Legalább egy-két éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés (ideértve a magasabb szintű műszakpótlékot is)
• Alapbéren felüli juttatások (cafeteria, utazási költségtérítés, egészségbiztosítás stb..)
• Ajánlási bónusz, ha Önnek köszönhetően találjuk meg új kollégánkat
• Biztonságos és hosszútávú munkalehetőség
• Modern üzemi munkakörülmények és jó hangulatú, segítőkész csapat
• Közösségi élmények

A pozíció kapcsán bővebb tájékoztatást a C12-es standnál kaphat kollégáinktól.