Raktárkezelő

Ceva-Phylaxia Zrt.

Standszám:

A10

A következő feladatok várnak rád:
o A raktári feladatok (áruátvétel, betárolás, komissiózás, anyagkiadás, anyagmozgatás, csomagolás) végzése az érvényes GMP-, munkabiztonsági- és tűzvédelmi előírások betartásával
o Esetenkénti hűtő- és fagyasztó helyiségben végzett munka
o A raktár gépi és kézi anyagmozgatási feladatainak ellátása
o Gépi anyagmozgatás magasemelésű targoncával
o Számítógépes készletellenőrzés és készletmozgatás
o Vonalkód olvasó rendszer használata
o Aktív részvétel a leltározási tevékenységben
o Raktári rend fenntartása

Miért jó a csapatunk tagjának lenni?
o Mindennap azon dolgozunk, hogy megóvjuk az állatokat.
o Fiatalos, vidám és jókedvű csapat vár téged.
o Olyan tudásra tehetsz szert, ami egyedülálló Magyarországon.
o Ha nincs tapasztalatod, mi betanítunk, folyamatosan képzünk.
o Hosszútávú, stabil munkahelyet biztosítunk számodra egy válságálló iparágban.
o Az ebédidő a munkaidő része.

Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el
o Éves bónusz a vállalat eredményei és egyéni teljesítményed alapján, valamint éves béremelésre is számíthatsz
o Kiemelkedő, éves min. bruttó 900.000 HUF feletti Cafeteria keretösszeget biztosítunk.
o Műszakpótlékot biztosítunk a bruttó alapbér mellé, amely 30-60% között mozog.
o Családodat iskolakezdési támogatással segítjük.
o Fejlődési és tanulási lehetőség nyújtunk egy multinacionális vállalatnál.
o Helyi éttermünkben reggeli és ebéd vár, kedvezményes áron, nagy választékkal.
o Az egészségedet ingyenes sportolási lehetőségekkel támogatjuk.
o Ha autóval jársz dolgozni, a parkolást ingyenesen, őrzött területen biztosítjuk számodra.
o Amennyiben vidékről járnál be, támogatjuk a bejárást.

Téged is várunk, ha:
o Középfokú végzettséggel rendelkezel
o OKJ-s targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű-, vezetőállásos-, vezetőüléses-, magasemelő-, homlokvillás targonca)
o Számítógépes ismeretekkel bírsz
o Rugalmasság és csapatmunkára való alkalmasság jellemez
o Önálló, pontos, precíz munkavégzés és nyitottság az új információk gyors befogadására jellemez
o Terhelhető vagy