Raktáros

Humán Centrum Kft.

Standszám:

C25

Szeretnél egy modern nagyvállalat csapatának tagja lenni, ahol számít a munkád? Stabil munkalehetőséget kínálunk maklári partnercégünknél raktáros pozícióban, ahol hosszú távon helyezkedhetsz el több műszakos munkarendben, akár pályakezdőként is!

Feladatok:

– Anyagmozgatás kézi és gépi erővel
– Kamionra fel- és lerakodás
– Alapanyag, készáru és göngyöleg előkészítése, csomagolása
– Komissiózás

Elvárások:

– Középfokú (OKJ) végzettség
– Új típusú targoncás jogosítvány
– Pontos, precíz, igényes munkavégzés
– Több műszakos és folyamatos munkarend vállalása

Előnyök:

– Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
– Műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Munkaidő:

– 3 nap munka, 3 nap pihenő: 6:00-18:00/18:00-6:00 vagy
– Hétfőtől péntekig 6:00-14:00/14:00-22:00/22:00-6:00

Amit kínálunk:

– Határozatlan idejű munka
– Pályakezdők jelentkezését is várjuk
– Alapbér + 10-80% műszakpótlék
– SZÉP-kártya juttatás
– Havi teljesítménybónusz
– Barátságos légkör, jó munkakörülmények
– Képzési, fejlődési lehetőség
– Munkavállalói kedvezmények: sportolási lehetőségek, étkezési és szórakozási kedvezmények
– Utazási költségtérítés

Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről:

Aldebrő, Almár, Andornaktálya, Bélapátfalva, Besenyőtelek, Boconád, Bogács, Demjén, Dormánd, Eger, Egerbakta, Egerszalók, Erdőtelek, Feldebrő, Felsőtárkány, Füzesabony, Heves, Hevesvezekény, Kál, Kápolna, Kerecsend, Kompolt, Maklár, Mezőkeresztes, Mezőkövesd, Mezőnyárád, Mikófalva, Nagyfüged, Nagytálya, Nagyvisnyó, Noszvaj, Novaj, Ostoros, Pély, Pétervására, Poroszló, Sirok, Szarvaskő, Szihalom, Szilvásvárad, Szomolya, Tarnaméra, Tarnaszentmiklós, Tarnazsadány, Tiszafüred, Tófalu, Verpelét