Recruiter

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Rövid leírás
HR területen adott egy olyan lehetőség, mely magába foglalja a toborzást, munkaerő pótlását és bővítését. Amennyiben ezen a területen van tapasztalatod és szeretnéd elmélyíteni tudásod recruitment területén, úgy olvasd el az alábbi lehetőséget!
Elektronikai gyártásban érdekelt a cég, akiknél folyamatos a fejlődés multinacionális jelenlétük okán. A csapatukat jelenleg egy Recruitment specialisttel szeretnék bővíteni. A részleteket alább találod, ne felejts el bejelentkezni!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

toborzási tervek, stratégiák kidolgozásában való részvétel
kiválasztási folyamatok menedzselése a kívánt pozíciókra
kapcsolattartás társosztályokkal és a külsős partnercégekkel
alternatív hirdetési csatornák keresése
kihívást jelentő feladatok kreatív megoldása

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Szakmai tudás, tapasztalat:
felsőfokú végzettség (lehetőség szerint releváns területről)
legalább 4-5 év tapasztalat HR területen szerzett tapasztalat
legalább 2-3 év toborzásban szerzett jártasság
multinacionális közegben végzett munka

Nyelvismeret:
angol magabiztos, legalább középszintű ismerete

Személyes kompetenciák:
határozott attitűd
kommunikációs készség
empatikus hozzáállás
pontos, precíz munkavégzés
megbízható jellem

Mit kínálunk?

stabil, hosszútávú munkalehetőség egy multinacionális cégnél
bónuszrendszer
képzések, tréningek a szakmai fejlődéshez
magánegészségügyi szűrőcsomag
napi melegétkezés
céges buszjárat

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!