Rendezvényszervező

TRIM

Standszám:

B1

Keressük leendő Rendezvényszervező kollégánkat, aki az általunk szervezett eseményeken biztosítja szolgáltatásaink zökkenőmentes működését! Te vagy az ideális jelölt, ha precíz és önálló vagy, emellett szereted a változatos kihívásokat. Nem vagy irodában ülő típus, és a hétvégi, olykor éjszakába nyúló munkavégzés sem jelent problémát a számodra. Ha otthonosan mozogsz fiatalos és dinamikus közegben, és problémamegoldó csapatjátékosként segíted a projektek sikerességét, akkor biztosan jól fogod érezni magad csapatunk tagjaként!

Mit várunk Tőled?
• Min. középfokú végzettséget
• 1-3 év rendezvényszervezési, vagy más területen lebonyolítási tapasztalatot
• B kategóriás jogosítványt
• Excel felhasználói szintű ismeretét

Jó, ha az alábbiakkal rendelkezel:
• Projekt menedzsment szemlélet, erős problémamegoldó készség
• Csapatszellem és nyitottság a szakmai feladatok iránt
• Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
• Precíz, kitartó munkavégzés, jó stressz kezelés

Előnyt jelent, ha…
• Korábbi animátori tapasztalattal rendelkezel
• Jártas vagy HR projektekben
• Van műszaki affinitásod
• Nem idegen számodra a közösségi média

Mik lesznek a feladataid?
• Cégünk által szervezett események operatív feladatainak felelős összefogása és irányítása (előkészítéstől, projekt zárásig).
• Előkészítésben, igényfelmérésekben, partneri tárgyalásokban való aktív részvétel, operatív kapcsolattartás.
• Operatív előkészítési feladatok koordinálása, emberi és egyéb tárgyi erőforrások előkészítése, optimalizálása.
• Rendezvények ideje alatt a társosztályok helyszíni, felelős irányítása (pl.: animátorok, logisztika), a Trim vezetői képviselete, szerződéses feltételek betartása/betartatása.
• Vezetőségi meetingek és riportok
• Adminisztráció
• Javaslattétel a folyamatok optimalizálására

Mit kínálunk Neked?
• Teljeskörű oktatást és betanítást
• Önálló munkavégzést, rugalmas munkaidőt
• Stabil, folyamatosan fejlődő hátteret
• Innovatív piaci területet
• Vidéki rendezvényeknél utaztatást, étkezési hozzájárulást és szállást
• Home office lehetőséget
• Alapbéren felüli bónusz juttatásokat

Várunk csapatunkba! 🙂