Rendszergazda

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Szeretnél egy nemzetközi csapat részese lennél? Fontos számodra a fenntartható fejlesztés és a bolygónk?
Akkor a legjobb helyen jársz!
Jelentkezz partnerünkhöz, akik kulcsfontosságú technológiákat kínál, amelyek segítenek a tisztább bolygó megteremtésében.
Most Rendszergazdát keresünk partnerünkhöz, hogy a fenntartható jövő ne csak egy álom legyen.
Ha szeretnél részese lenni ennek a missziónak jelentkezz még MA!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

A vállalat hálózati infrastruktúrájának level 1-2 szintű támogatása, valamint hatékony végfelhasználói támogatás az alkalmazásokban és hardverekben
Műszaki tanácsadóként tevékenykedik minden számítógéppel kapcsolatos kérdésben és irányítja az informatikai megoldások megvalósítását
Vészhelyzeti támogatást nyújt, ahol ez lehetséges, részlegi erőforrások vagy harmadik fél által biztosított erőforrások felhasználásával
A rendszertervezés, -szervezés és a releváns informatikai rendszerek fejlesztésének koordinálása
Az összes számítógép-vásárlás ellenőrzése és monitorozása, biztosítva a kompatibilitást a meglévő rendszerekkel a költségvetési korlátoknak megfelelően
Hatékony kommunikáció és kapcsolattartás az összes részleggel informatikai kérdésekben és kapcsolattartás harmadik felekkel és törvényes szervekkel
Koordinálja és segíti a végfelhasználók képzési és fejlesztési követelményeit
Biztosítsa a rendszer- és adatbiztonságot megfelelő biztosítékok és eljárások bevezetésével, fenntartásával és felülvizsgálatával
Biztosítsa, hogy az informatikai eszközök használata betartja al l vonatkozó szabványok és jogi követelmények
Az oldal informatikai projektjeivel kapcsolatos munka más oldalakon folyó projektekhez is segítséget nyújt

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?
Informatikai vagy azzal egyenértékű számítógépes szakirányú végzettség
Tapasztalat: 2-5 év releváns informatikai munkatapasztalat nemzetközi környezetben, ipari vállalatoknál vagy gyártó vállalkozásoknál

Nyelvek:

Angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Szükséges készségek:

1. és 2. level jártas támogatás,
Hardver-, szoftver- és hálózati problémák elhárítása.
ERP rendszerek ismerete gyártási környezetben,
Magas szintű SQL programozási kompetencia,
Informatikai folyamatok alapos ismerete, beleértve a szoftver/hardver alkalmazásokat

Mit kínálunk?
Versenyképes fizetés és juttatási csomag
Cafeteria
Bónusz
Céges rendezvények
Közös használatú céges autó
Nemzetközi, pörgős csapat részese lehet
Fejlődő és stabil munkahely

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Polgárdi
Munkavégzés ideje: 8:30 – 16:30

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!