Rendszergazda

Auchan Magyarország

Standszám:

B12

Feladatok

Számítunk rád abban, hogy Microsoft és Linux alapú kiszolgálókat napi szinten üzemelteted
Rendszeresen elvégzed a karbantartásokat
Rendszerfelügyeleti eszközöket telepíted és üzemelteted
SQL és Oracle adatbázisokat üzemeltetsz
Mentési rendszereket felügyeled és üzemelteted
Informatikai eszközvagyont nyilvántartod
Együttműködsz és kapcsolatot tartasz a nemzetközi támogató csoportokkal, az informatikai és szakmai társosztályokkal
Az üzemeltetési és IT biztonsági szabályokat, eljárásokat betartod és betartatod
Szoftver és hardver architektúrát kialakítod, illetve telepíted projekt kereteken belül

Elvárások

Felsőfokú szakirányú végzettség
Microsoft nagyvállalati megoldások ismerete
Windows Server környezet üzemeltetésében szerzett többéves tapasztalat
Red Hat Enterprise Linux / CentOS Linux disztribúciók üzemeltetésében szerzett jártasság
Határvédelmi megoldások ismerete (spam, webtartalom szűrés, vírusvédelem)
TCP/IP hálózati ismeretek
Oracle, Microsoft SQL Server, MySQL adatbázis kiszolgálók ismerete
Google Cloud GCP ismeret
Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Ügyfél centrikus gondolkodás, csapatszellem és dinamizmus

Előnyök

Hyper-V és VMware virtualizációs környezetek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
Veeam mentési és helyreállítási szoftver működésének ismerete
MS Azure szolgáltatások ismerete
System Center komponensek SCCM, SCOM és Nagios rendszerfelügyeleti rendszerek ismerete
Kontenerizált környezetek implementálásában és üzemeltetésében szerzett jártasság

Juttatások

A munkaerőpiaci változásokat követő versenyképes alapbér, mely a teljesítmény arányában továbbfejlődik
Cafetéria kártya
12% vásárlási kedvezmény
Fejlődési prémiumrendszer
A közigazgatási határon kívülről, helyközi (távolsági) közlekedési eszközzel történő munkába járás esetén a bérlet/jegy értékét 100%-ban téríti, a gépjárművel történő munkába járás esetén a maximálisan adómentesen adható 30 Ft/km összeget fizeti
A hazai kiskereskedelmi szektorban egyedülálló munkavállalói részvényesi program
Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség (További információ: https://vezetofejlesztes.auchan.hu/ )
Kedvezményes sportolási lehetőség (All You Can Move Sportpass)
Szociális háló – széleskörű élet és balesetbiztosítási rendszer
Szociális támogatás a váratlanul nehéz helyzetbe került munkatársak számára
Egészségbiztosítási csomag (magán egészségügyi vizsgálatok)
100% Home office lehetőség
Vállalati laptop és mobiltelefon
Első munkanaptól nyelvtanulási lehetőség (e-learning)