Robotprogramozó

SMR Automotive Mirror Technology Hungary Bt.

Standszám:

B10

FELADATOK:
Festőüzemi robotok programozása, programváltoztatások a hálózati számítógépeken
A festőrobotok és perifériás berendezések (festékellátás) szakszerű használatának biztosítása
Robotparaméterek beállítása és változtatása
A festőüzemben használt egyéb szoftverek teljeskörű ismerete
A festékellátási séma ismerete, hibafelismerés
Napi gyártás nyomonkövetése és szükséges optimalizálás, tesztek elvégzése
Batchváltásoknál való együttműködés a Farbmetrik csapattal
A termékmérnökök szakmai támogatása

ELVÁRÁSOK:
Közép vagy felsőfokú végzettség
Minimum 1 év, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Professzionális számítógép felhasználó ismeretek
Robotok technikai és működési ismerete
Analitikus, strukturált munkavégzés
Angol és/vagy német nyelv ismerete szóban, illetve írásban
Jó csapatjátékos és motivált személyiség
Folyékony magyar nyelvtudás szóban és írásban

ELŐNY:
Festékellátási alapismeretek
Easy edit offline programozó szoftver felhasználószintű ismerete
Robotprogramozásban szerzett tapasztalat ( online/offline )
B+M T1X5 robotok ismerete
Robotizált festés területén szerzett tapasztalat (folyamatok, eljárások)
Hibaanalízis, hibakeresés területén szerzett tapasztalat
Robotok mechanikai karbantartásában szerzett tapasztalat (olajcsere, hajtások, szimmeringek cseréje)

Szakmai önéletrajz és motivációs levél elküldésével a Kornelia.Kovacs@motherson.com e-mail címre.