Sales Representative

Reed Magyarország Kft.

Standszám:

D23

Multinacionális partnercégünk keres Sales Representative munkatársakat.

Terület:
o Észak-Magyarország (Preferáltan Budapesti lakóhely)

Amit kínálnak:
• Szakmai fejlődés és karrierépítési lehetőség
• Nemzetközi háttér
• Versenyképes bér és bónusz
• Céges autó, laptop, telefon

Főbb feladatok:
• Új partnerek felkutatása és igényeik felmérése
• Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
• Technológiák ismertetése az ügyfelek részére
• Partnerlátogatások megszervezése
• Tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása önállóan
• Versenytársak és piaci trendek nyomonkövetése
• Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:
• Értékesítői tapasztalat előnyt jelent
• B kategóriás jogosítvány
• Műszaki affinitás és nyitottság új technológiák megismerésére
• Kitűnő kommunikációs és prezentációs készség
• Önállóság és szorgalom