Sales / Telefonos Értékesítői Csoportvezető / Sales Service Supervisor

GLS Hungary

Standszám:

C10

Miben számítunk rád?
Sales Service Supervisorként feladatod lesz a GLS Hungary telefonos értékesítői csapatának menedzselése.
Egy több, mint 10 fős csapatot fogsz irányitani, motiválni és fejleszteni.

Feladataid közé fog tartozni:
Csoportvezetőként a Telefonos értékesítői csapat napi munkájának koordinálása
Új kollégák kiválasztásában, betanításában való aktív részvétel
Riportálás, elemzések a telefonos értékesítők teljesítményéről, eredményekről, stratégiai tervezés
Közvetlen felettesed, a Sales Back Office Manager munkájának támogatása
Akciók szervezése, koordinálása, prezentálása
Részvétel a csoport mindennapi munkájában
A céges működési elvárások betartása és betartatása

Mit kínálunk?
Széleskörű juttatási csomag (13. havi fizetés, cafetéria, teljesítménybónusz, munkábajárás költségtérítés)
Barátságos, támogató csapat
Modern munkakörnyezet
Home Office lehetőség (alkalmanként)
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek, tréningek, konferenciák

Mi az amit elvárunk?
Felsőfokú végzettség
Középfokú angol nyelvtudás
Legalább 3 év telefonos értékesítői tapasztalat és csoportvezetésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (magasfokú Excel ismeret)
Kiemelkedő telefonos kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
A személyes célok, a szakmai motivációk megtalálása a munkavégzés közben
Akaraterő, tettvágy, rátermettség, kitartás, kudarc– és stressztűrés
Nagy munkabírás, terhelhetőség és lojalitás, megbízhatóság, precizitás, pontosság
Nyitottság az új dolgokra
Munkaidő: munkanapokon 8:00–16:30
Munkavégzés helye: 2351 Alsónémedi, GLS Európa u. 2.