Scrum master

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Rövid leírás

Szereted a folyamatos fejlődést, szívesen dolgozol fiatalos környezetben, miközben nem kell aggódnod a vállalkozás stabilitása miatt?
Egy olyan légitársaság ajánlata ez, amely biztosítja a fejlődést és a növekedést egy pezsgő csapatban, miközben stabil lábakon áll a mai napig!
Állandó kihívások találnak meg Scrum Masterként az alábbi lehetőségben!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

scrum folyamatok tervezése, vezetése, gördülékeny működésének segítése, facilitálása
scrum szeánszok vezetése, szervezése
napi stand upok megszervezése és megtartása
csapatok teljesítményének monitorozása és riportolása
a csapat aktív támogatása céljaik elérésében, motiváló környezet megteremtése
együttműködés a további szervezeti egységekkel

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Szakmai tapasztalat:
legalább 2-3 éves Scrum Masteri tapasztalat
agilis fejlesztésben szerzett több éves tapasztalat
agilis módszertan mély ismerete

Nyelvismeret:
magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Személyes kompetenciák:
erős analitikus gondolkodás
problémamegoldó képesség
rugalmas gondolkodás (magadban és a csapaton belül is)
vezetői attitűd
erős felhasználói és szolgáltatói fókusz
kiváló kapcsolatteremtés a résztvevők között

Mit kínálunk?

piacon élenjáró éves cafetéria
home office lehetőség
mobilflotta, melyhez több számot adhatsz
kedvezményes repülőjegy (családtagoknak is!)
belső relax-szoba (playstation, társasok, csocsóasztal)

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!