SENIOR ALKALMAZÁS RENDSZERÜZEMELTETŐ

MNB-Edulab

Standszám:

A17

Feladatok:
• A Pénzmúzeum alkalmazásaihoz kapcsolódó napi üzemeltetési feladatok elvégzése
• Részvétel a Pénzmúzeum alkalmazásaiban bekövetkező hibák kivizsgálásában
• Részvétel a Pénzmúzeum alkalmazásainak IT támogatásában
• Javaslattétel a Pénzmúzeum alkalmazásainak üzemeltetés szempontú továbbfejlesztésére
• Hibabejelentések kezelése
• Új verziók/hibajavítások üzemeltetői szempontú tesztelése
• Szoros együttműködés az IT csapattal, az üzleti területtel és a szállítókkal
• Részvétel a specifikációk, rendszertervek, pályázati anyagok elkészítésében/véleményezésében architektúrális és technológiai szempontok alapján

Elvárások:

• Nagyvállalati IT alkalmazások üzemeltetésében szerzett minimum 3 éves tapasztalat
• Linux üzemeltető tapasztalat
• Frontend és backend technológiai ismeretek (Kubernetes, Docker, SQL, VueJS/Angular 8+, On-premise/AWS/GCP)
• Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
• Napi feladatok, határidők betartására és betartatására való képesség
• Elhivatottság a hosszú távú és megbízható megoldások iránt
• Jó tárgyalási képesség
• Informatikai /mérnöki végzettség vagy annak megfelelő tapasztalat

Előny:

• Banki / telekommunikációs projektekben szerzett tapasztalat
• Szkript nyelvek ismerete
• Openshift technológiák ismerete
• Lenel kártyarendszer ismerete

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem
• modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, okostelefon
• nyitott, közvetlen és innovatív munkahelyi légkör
• véleményedre, javaslataidra nyitott vezetőség
• magas rendelkezésre állású rendszerek fejlesztésében való részvétel
• inspiráló szakmai közösség, rendszeres belső tanfolyamok: módszertani és softskill tréningek, konferenciákon való részvételi lehetőség
• home office lehetőség
• kiváló megközelíthetőségű iroda, metró közvetlen közelében
• Megbízási szerződés