Senior GL Accountant

Work Force

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Szívesen csatlakoznál Fejér megye egyik legnagyobb ipari automatizálással és robotizált technológiák alkalmazásával foglalkozó, folyamatosan bővülő stabil vállalatához?
Itt a lehetőség!
Csatlakozz partnerünk csapatába és kamatoztasd tudásod Senior GL Accountant munkakörben!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?
Általános számviteli feladatok és a hónap végi zárási folyamatok ellátása összetett üzemi helyek esetén
Elsődleges kapcsolattartó a működési telephelyekkel
Vállalati számviteli -, ellenőrzési – és jelentési rendszerek használata (Oracle, RST, ASP)
SSC által kiadott és használt kézikönyv használata
Tranzakciók ellenőrzése és egyeztetése
Felmerülő problémák, hiányosságok megoldása és kommunikációja a menedzsment felé
Folyamatos belső kommunikáció
Szakértői erőforrásként működik a helyszíni személyzet számára a kérdések megválaszolásában és a számviteli területekkel kapcsolatos útmutatásban
Üzletszerzéssel kapcsolatos tranzakciók
Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Tanulmányok és végzettségek:

Főiskolán vagy egyetemen szerzett pénzügyi vagy számviteli diploma
Vagy mérlegképes könyvelői képesítés (regisztrált)

Szakmai tapasztalat:
Lehetőleg GL-számviteli területen szerzett 3-5 éves tapasztalat

Technológiai tudás:

MS Office alkalmazások használatában való jártasság
ERP rendszer ismerete

Nyelvtudás:

Angol nyelvismeret (szóban és írásban középszinten)

Személyes készségek/kompetenciák:

Kiváló kommunikációs készség
Jó analitikai készség
Proaktív személyiség
Pontosság, megbízhatóság

Mit kínálunk?

Egzisztenciális fejlődési lehetőség
Motiváló fizetés és egyéb juttatások
Home Office lehetőség
Modern irodai környezet
Barátságos és összetartó csapat
Előny
Oracle ismerete
ERP rendszer főkönyvi ismerete
AR, AP, FAPA alkönyvezetési tapasztalat
Számlaterv és Pénzügyi Menedzsment kézikönyv ismerete

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:
Munkavégzés helye: Székesfehérvár / Home Office (2 nap irodai: hétfő, kedd, 3 nap home office)
Munkaidő: 8:00-16:30

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!