Senior Python fejlesztő

3DHISTECH Kft.

Standszám:

D27

Csapatunk olyan szoftveres megoldásokat kutat és fejleszt, melyek a cégünk szöveti-szkennerei által digitalizált gigapixeles felbontású képeket feldolgozzák és analizálják. Az kiértékelés sejtmag-detekciótól a mintázat felismerésen át, konvolúciós neurális hálózatok alkalmazásáig igen sokrétű lehet, a feldolgozás pedig a kliens gépen történő végrehajtástól a dedikált szerveren futó nagy teljesítményű feldolgozásig és adattárolásig terjedhet.

Feladataid lesznek:
részvétel a termék teljes fejlesztési életciklusában; a verzió tervezésétől a piacra bocsájtásáig
biológiai mintákhoz tervezett képfeldolgozó algoritmusok és modulok kutatása és fejlesztése
dokumentáció készítés

Akit keresünk:
alapos képfeldolgozási alapismeretekkel és releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
legalább 3 év Python ismerete van
ismeri a klasszikus és gépi tanuláson alapuló megközelítéseket és eszközöket
fenntartható, modularizált kódot tud írni
mind önállóan, mind csapatban képes sikerrel dolgozni
középfokú az angol nyelvtudása, nem okoz gondot a szakmai anyagok megértése
ismeri valamely verziókövető rendszert

Előnyt jelent a kiválasztás során:
legalább 3 év C# vagy C++ tapasztalat
OpenCV, Intel IPP, TensorFlow könyvtárak ismerete
Visual Studio ismerete
agilis szoftverfejlesztés ismerete (SCRUM)
orvosi képfeldolgozásban szerzett tapasztalat
fejlesztői dokumentációkészítésben való jártasság
szoftveres optimalizációban való jártasság
unit-tesztelési tapasztalat

Amit kínálunk:
hibrid munkavégzés (2 nap HO, 3 nap irodában)
versenyképes alapbér, plusz széleskörű béren kívüli juttatások (cafeteria, egészségpénztár, ebédtámogatás, célprémium rendszer)
mentorprogram, szakmai fejlődési lehetőség
innovatív, K+F projektekben való részvétel
csendes, nyugodt, befogadó, modern munkakörnyezet