Senior tervező gépészmérnök

Job Impulse Hungária Kft.

Standszám:

Tanácsadó Műhely

Megbízónk:
Piacvezető svájci érdekeltségű anyacég hazai leányvállalataként nyújt teljes körű szolgáltatást az autó- és elektronikai ipar területén tevékenykedő cégek részére. Saját mérnöki csapatával egyedi, innovatív berendezések, célgépek, (kábelfeldolgozás, elektromos és hibrid hajtású gépek, hegesztés, préselés, robottechnika) tervezését és kivitelezését végzi. Elektromos –és hibrid hajtású autók gyártásában használt célgépek és egyedi gépek tervezéséért felelős innovatív fejlesztőcsapatba keressük az új kollégát.
Munkavégzés helye: Budapesttől 10 km-re, észak-budai régió

Feladatok:
 Speciális gépek, berendezések, modulok, célgépek, eszközök, kiegészítők tervezése és kivitelezésre való előkészítése
 Műszaki dokumentáció készítése
 Részvétel a berendezések telepítésében, beállításában, karbantartásában és javításában a megrendelő telephelyén

Előnyök:

 Célgép gyártás területén szerzett gyakorlat
 Autóiparban / elektronika iparban használt egyedi gépek tervezésében és gyártásában szerzett tapasztalat
 Német nyelv ismerete

Elvárások:
 Gépészmérnöki végzettség
 3-5 év ipari automatizálásban, gépészeti tervezésben szerzett tapasztalat
 CREO tervező szoftver ismerete
 Vezérléstechnikai ismeretek
 Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
 B. kat. jogosítvány
 Csapatjátékos, alkalmazkodó képesség, kreativitás

Amit partnercégünk kínál:
 Piaci átlag feletti alapbér, prémium
 Családias és nemzetközi munkakörnyezet
 Újonnan átadott, modern gyártói- és irodakörnyezet,
 Innovatív munkakörülmények, hosszú távú munkalehetőség
 Külföldi szakmai utak (kiállításokra)
 Magas szintű szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezésedet várjuk a(z) Tanácsadó Műhely standon!