Service Desk Agent

CPL Hungary

Standszám:

A13

Feladatok

• Ügyfeleink informatikai problémáinak megoldása, végfelhasználói hívások és webes lekérdezések kezelése angol nyelven
• Pontos ügyintézés és dokumentálás, hívások naplózása a jegykezelő rendszerben
• Kiemelt esetekben elsődleges kapcsolattartó a megoldó csapat és végfelhasználó között
• Megoldások atnyújtaniazinformatikávalkapcsolatosproblémákra(betanulási időt követően alap IT kérdések)
• Ügyfélelégedettség biztosítása

Elvárások

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (IT Support, IT Helpdesk, Customer Serivce)
• Legalább középiskolai végzettség
• Nyitottság a műszakban való munkavégzésre (24/7)
• Magas szintű angol nyelvtudás, valamint a egy további nyelv ismerete legalább B2-es szinten az alábbiak közül: német, francia, olasz, spanyol, portugál, holland, svéd, norvég, dán, orosz)
• Jó kommunikációs készség

Juttatások

• Versenyképes juttatási csomag (alapjuttatás, cafeteria, magánegészségügyi biztosítás, All You Can Move Sportpass, nyelvtanfolyam költségtérítés)
• Könnyen megközelíthető modern irodaház (a városközpontból, 10-15 perc ingázás)
• Éves bónusz a legjobban teljesítőknek, valamint a juttatás éves felülvizsgálata
• Hibrid munkavégzési modell (nagyrészt home office lehetséges)
• Támogató, multinacionális környezet
• Karrier és előrelépési lehetőségek
• Tréningek biztosítása a különböző hard és softskillek fejlesztésére