Sourcing Specialist

CPL Hungary

Standszám:

A13

Feladatok

Sourcing Specialist pozícióban Multinacionális parterünk magyar csapatának targjává válhatsz, ahol a feladataid a következők lesznek:

• Recruitment Specialist-el való szoros együttműködésben meghatározni a sourcing (toborzási) stratégiát
• Álláshirdetések kezelése
• Önéletrajzok szűrése
• A jelöltek előszűrése a rendelkezésre álló eszközök segítségével
• Telefonos interjúk bonyolítása
• Nyelvi tesztek szervezése

Elvárások

Az ideális jelölt:

• Főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik
• Ismeri a kiválasztási folyamatokat és rendszereket
• Hatékonyan kommunikál (angolul és magyarul felsőfokon írásban és szóban is)
• Képes megérteni és felügyelni egy probléma vagy helyzet különböző aspektusait.

Előnyt jelent:

• Azonnali elérhetőség
• Korábbi releváns tapasztalat a toborzás és kiválasztás területén

Mit kínálunk?

• Versenyképes juttatási csomag
• Nemzetközi munkakörnyezet és csapat (90+nemzetiség)
• Karrierfejlesztési lehetőséget (a pozícióból van előrelépési lehetőség vertikális és horizontális irányban is a szervezeten belül)
• Képzések biztosítása a soft és hard skillek fejlesztésére egyaránt (1000+ képzés)
• Ingyenes nyelvtanfolyamok
• Céges rendezvények és csapatépító tevékenységek
• Transzferbusz a legközelebbi metróállomástól